Wakacje z partnerem lub z kumpelą?

Odpoczynek z partnerem czy z przyjaciółką?
Gdy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego typu urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W takim razie z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga jedna druga czy Twoi szaleni i humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć plusy oraz defekty.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z kumpelą – walory
Jeżeli wakacje są na plaży, na kempingu lub też pokrewnych okolicznościach – dużo osób odważnie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi mogą przeżyć bajeczne przygody. Jest tak wiele ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a bardzo dobre jest to, że macie takie same zainteresowania jakimkolwiek tematem. To również całe bezmiar idealnego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami oraz sztuczkami – w ostateczności przyjaciele są bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, więcej swobody oraz o wiele bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – atuty
Ewidentnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi oczywiście nie wypada z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Jednak nieraz wady takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco wyraziste np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas troskać się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, dbać o idealnie gładką skórę, czy znakomicie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na więcej lenistwa. Ostatecznie jednak przyjaciółka nie zapewni Ci tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama więc zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.